ΠΑΟ - ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ LIVE 3-0 - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ

Breaking

Πέμπτη 18 Αυγούστου 2016

ΠΑΟ - ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ LIVE 3-0

90+ Σουτ του Βιγιαφάνες, μπλόκαρε ο Τοπελ. Δεν είδε τον μόνο του Ιμπάρμπο

89' Μαγικό τακουνάκι από τον Λέτο, ο Ρινάλντι δεν πρόλαβε για ελάχιστο

86' ''Είναι τρελός ο Σουηδός'', αφήνει την θέση του στον Ρινάλντι

84' Ο Βιγιαφάνες πέρασε την μισή άμυνα των Δανών και έσπασε για τον Λέτο, ο οποίος όμως δεν πρόλαβε!

82' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ και 3-0 για τον ΠΑΟ...από ποιόν άλλον? Μάρκους Μπεργκ μετά από μαγική κάθετη του Λεντέσμα

80' Λογικό...μονότερμα από τον ΠΑΟ, η Μπρόντμπι όμως κρατάει το σκορ στο 2-0

77' Σουτ του Λεντέσμα, φανταστική επέμβαση από τον Τόπερ! Ακόμη μία

74' Κεφαλιά του Λέτο, η μπάλα στα χέρια του Τόπερ

73' Ο Γουακάσο αφήνει την θέση του στον Βιγιαφάνες

71' Σέντρα του Ζέκα, μπερδεύτηκε ο Γουακάσο...

69' Πιέζουν πολύ οι Πράσινοι για το 3-0...Παίζουν άλλωστε με 2 παίκτες παραπάνω

67' Νέο σουτ του Ιμπάρμπο , η μπάλα κόρνερ!

66' Ο Ιμπάρμπο...καλπάζει αλλά σουτάρει άουτ!

63' Σουτ του Λέτο, κόντραρε

61' Ψηλά το σουτ του Μπεργκ

60' Απίστευτη 2πλή ευκαιρία για τον ΠΑΟ! Ο Λέτο με εξαιρετική πάσα βρήκε τον Μπεργκ αλλά τον σταμάτησε ο Τόπερ, όπως και το σουτ του Χουλτ! Εντυπωσιακές επεμβάσεις!

58' Ο Λέτο στην θέση του Κουτρουμπή μέσα σε αποθέωση!

@ Έξω ο Πούκι, στην θέση του ο τερματοφύλακας Τόπελ

53' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Λεντέσμα εκτελεί και 2-0!

50' Πέναλτι και νέα κόκκινη για τους Δανούς. Ο Ιμπάρμπο πέρασε τον αντίπαλο του και ο τερματοφύλακας της Μπρόνμπι βρήκε τα πόδια του

48' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟ! Δεν προλαβαίνει ο Μπεργκ να κάνει την κοντινή προβολήμετά από στραβοκλωτσιά...

ΕΝΑΡΞΗ Β' ΗΜΙΧΡ.

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧ.

45+3 Λάθος του βοηθού, ''κλέβει'' το 2-0 για τον ΠΑΟ!

45+2 ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ για τον ΠΑΟ με τον Μπεργκ! Καταπληκτική ασίστ από τον Γουακάσο και ο Σουηδός κρέμασε τον Ρόνοου

45' Βιάστηκε να σεντράρει ο Μέστο για τον Ιμπάρμπο, δεν είδε τον αμαρκάριστο Μπεργκ

@ Έχουν ανέβει η Πράσινοι μετά την αποβολή, αλλά οι Δανοί συνεχίζουν να είναι άκρως επικίνδυνοι

41' Διπλή φάση για τον ΠΑΟ. Ο Λάρσεν πρόλαβε τελευταία στιγμή τον Ιμπάρμπο και έδιωξε με το κεφάλι, ενώ στην συνέχεια ο Λεντέσμα σούταρε άουτ!

@' ''Βράχος ο Μολέδο και σήμερα

40' Γύρισμα του Πούκι -από στημένη φάση πάλι- Στιλ και δοκάρι έσωσαν τον ΠΑΟ

37' Ο Ιμπάρμπο πήρε την κεφαλιά από το φάουλ του Λεντέσμα, ήταν οφσάιντ. Πρέπει να επιτεθεί ο ΠΑΟ, παίζει με παίκτη παραπάνω

36' Κίτρινη στον Λάρσεν για χέρι

32' Κόκκινη στον Κρόνε, με 10 οι Δανοι! Αντιαθλητικό χτύπημα στον Μέστο!

31' ΄Μεγάλη ευκαιρία από τους Δανούς! Ο Πούκι σούταρε και ο Στίλ έδιωξε σε κόρνερ

28' Σπουδαία ευκαιρία για τους Πράσινους! Ο Χούλντ σέντραρε και ο Μπέργκ σούταρε με την μία αλλά τον πρόλαβε ο Μουχτάρ

29' Κίτρινη στον Γουακάσο

@ Αρκετά κακός ο διαιτητής Itsvan μέχρι τώρα. Αφήνει το σκληρό παιχνίδι των Δανών

25' Σουτ του Ζέκα μπλόκαρε ο Ρόνοοου

24' Τρομερό πρέσινγκ από τους Δανούς πού' δείχνει σε τί καλή αγωνιστική κατάσταση που βρίσκεται...

22' Ο Ρόκερ κάλυψε σωστά την μπάλα, με τον Ζέκα στην συνέχεια να κάνει φάουλ

20' Ανέβηκε ο ΠΑΟ και...άρχισαν να δένουν κορδόνια οι Δανοί, καθυστερόντας το παιχνίδι

17' Από κεφαλιά του Ιμπάρμπο, η μπάλα κόρνερ. Ο Λεντέσμα συρτά στον Μπέργκ, η μπάλα ψηλά! Ωραία κομπίνα πάντως!

13' Δεν απέφερε τίποτα το κόρνερ που κέρδισε ο Χούλτ

@ Πολλά λάθη από τους Πρασινους, οι Δανοί κερδίζουν πολλά φάουλ γύρω από τον Στίλ

6' Κεφαλιά του Νόντγκαρντ η μπάλα στο δοκάρι!

4' Δυνατό μαρκάρισμα στον Λεντέσμα. Δεν δόθηκε κάρτα στον Βίλτσεκ

2' Κόρνερ για τους Δανούς και στην αντεπίθεση ο Ιμπάρμπο ζήτησε πέναλτι

Έναρξη αγώνα

11άδα ΠΑΟ...Στίλ, Κουτρουμπής, Ιμπάρμπο, Μπέργκ, Ζέκα, Γουακάσο, Χούλτ, Λεντέσμα , Μέστο, Μολέδο, Ιβανόφ

11άδα Μπρόνμπι Ρόνοου, Ρόκερ, Άλμπερτσεν, Πούκι, Μουχτάρ, Λάρσον, Λελάνι, Νόργκαρντ, Βίλτσεκ, Άντριου, Σβέν

Καλησπέρα από την Λεωφόρο. Η Αθλητική Γνώμη κατέβηκε... Λεωφόρο για να μεταδώσει τον αγώνα των Πρασίνων.